Windmill Travel & Tourism je cestovní kancelář (Tour Operator) nabízející úplnou škálu cestovních služeb. Byla založena v roce 1979 na ostrově Tinos v souostroví Kyklades. Na základě našeho stálého rozvoje jsme založili pobočku naší kanceláře na ostrově Mykonos, která se stala sídlem našich činností v roce 1991. V průběhu času jsme se stali největší společností v našem oboru a na příslušném trhu souostroví Kyklád. Naše společnost je uznávána Národní Řeckou Turistiskou Organizací (E.O.T), jsme členem Řecké Společnosti Cestovních Agentur (ESTP) a členem Americké Společnosti Cestovních Agentur (ASTA). Máme také to potěšení být výlučnými spolupracovníky velkých společností, jako jsou HERTZ na Mykonosu a WESTERN UNION International Money Transfers (Mykonos a Tinos). Centrální sídlo naší společnosti se nachází v Athénách. V posledních letech se nám podařilo ještě více rozšířit naší činnost: nabízíme služby nejen v Athénách, na Mykonosu a Tinu a Paru, ale také na ostatních ostrovech Kyklád (Santorini, Paros, Naxos), jakož i na dalších oblíbených krásných místech Řecka : na Krétě, největším ostrově Řecka, kolíbce evropské civilizace; na slunečném Dodekanisu (Dvanáctiostroví) v jihovýchodní části Egejského moře (Rhodos je nejdůležitějším cestovním cílem této oblasti); na zelených Ionských ostrovech s nejbohatší kulturní tradicí současné řecké historie (nejznámější z nich je ostrov Kerkyra) a konečně, na poloostrově Peloponésu, místě bohatém na tradice, přesně uprostřed Řecka.

Hlavní osou naší činnosti je zastupování zahraničních tour operators (cestovních agentur) a cestovních kanceláří ze všech zemí Evropy, ale také z USA. Naším nejdůležitějším zájmem je vytvoření trhu přizpůsobeného potřebám zákazníka. Navíc, každou sezonu máme k dispozici využívání velkého počtu lůžek (asi 900 lůžek) na ostrově Mykonos (výlučná práva užívání). V průběhu sezony jsme odpovědni za poskytování služeb zákazníkům našich partnerů, které zahrnují využívání a rozdělování rezervací, přepravu, exkurze a výdej jízdenek, letenek, vstupenek.

Zprostředkováváme také zavedení kanceláří zástupců našich partnerů a poskytujeme jim pomoc ve styku s letištěm a jinými státními institucemi.

Další velkou oblastí naší činnosti je specializace na organizování cest pro konkrétní skupiny zákazníků se specifickými požadavky, jako například novomanželé na svatební cestě, občané v důchodovém věku, zákazníci se zájmem o poznávací zájezdy atd.

Naše specializace se týká také trhu homosexuálních zákazníků, kteří tvoří velikou část naší klientely na ostrově Mykonos. Naše společnost nabízí pobyt v pečlivě vybraném přátelském ubytování , ale i nezbytné služby, jako přepravu, konzultaci o zajímavých místech k navštívení a o jiných aktivních činnostech.

Na základě náročné práce našeho speciálního oddělení v této oblasti jsme docílili pozice Cestovní Agentury se specializací na služby homosexuálním zákazníkům v Řecku. Těší nás, že jsme plně uznávaných členem Mezinárodní Cestovní Společnossti Homosexuálů & Leseb (IGLTA).

Naše mnohaletá zkušenost nám dovoluje nabízet velkou škálu služeb :

Ubytovací služby

Úplný katalog obsahující luxusní hotely pěti hvězd, ale i pokoje se základním vybavením, penziony, studia , byty.

Dopravní služby

Možnost použití našich vlastních automobilů, spolupráce s Autobusovými společnostmi ostrovů.

Pohostinné služby

I v případě, že váš program nedovoluje využití služeb speciálního zástupce, my máme možnost vám nabídnout služby našich zaměstnanců, kteří se postarají o vaše zákazníky.

Průvodcování

Zahrnuje nabídku mnoha vhodných kombinací nejoblíbenějších míst Řecka! (rezervujte si i vy nyní on line !)

Výlety & Sportovní činnosti

Půjčování aut

Výdej jízdenek

Nabízíme nejlepší ceny letenek i lístky námořní dopravy. Vždy s ohledem na vaše potřeby!

Služby VIP

Organizování poznávacích zájezdů, soukromé průvodcování VIP, pronájem jachet, vil, specializované námořní cruisy atd. – jednoduše, řekněte nám, co chcete a my to uskutečníme!

Máte-li otázky a jekékoli poznámky k naší nabídce, prosíme, neváhejte nás kontaktovat u Windmills Travel. Naši zkušení zaměstnanci vám odpoví profesionálně, vlídně, rychle a efektivně na každou vaší otázku. Jsme vám vždy k dispozici, zajistíme všechny vaše cestovní potřeby v Řecku.

Udělejte click na níže uvedených cílových místech k využití našich služeb : v Athénách, na Mykonosu, Paru, Tinu, Santorini, Rhodu, Kerkyře, Krétě, Peloponésu nebo udělejte click tady a požádejte o poskytnutí služeb v cílovém místě, které není zahrnuto do výše uvedeného katalogu.

 

 

flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag