Windmills Travel  & Tourism to Krajowe Biuro Turystyczne o pełnym za kresie prac które powstało na wyspie Tinos (należące do kompleksu wysp Cyklady) w 1979 roku.

Opierając się na naszym stabilnym rozwoju otworzyliśmy filię naszego biura na wyspie Mikonos, które stało się w 19991 roku siedzibą naszej działalności.

Z upływem czasu staliśmy się największą firmą w naszym resorcie oraz na rynku kompleksu wysp Cyklady. Należymy do Greckiego Urzędu Turystycznego (EOT), jesteśmy członkiem Greckiego Związku Agencji Turystycznych (ESTP) jak również Amerykańskiego Związku Agencji Turystycznych (ASTA). Mamy zaszczyt być wyłącznym reprezentantem wielkich firm takich jak HERTZ na Mikonos i WESTERN UNION International Money Transfers (Międzynarodowe Biuro Wymiany Walutowej) (na Mikonos i Tinos). Biuro Centralne które powstało w Atenach pozwoliło nam w ostatnich latach rozszerzyć naszą działalność. Nasze oferty turystyczne nie dotyczą tylko Aten, Mikono, Tino ale obejmują i inne wyspy Cyklad (Santorini, Paros, Naxos) jak również i inne malownicze i popularne miejsca w Grecji takie jak: Kreta, największa wyspa grecka, kolebka cywilizacji europejskiej, słoneczne wyspy kompleksu Dodekanisos położone w południowo wschodnim rejonie Morza Egejskiego (z wyspą Rodos jako docelowe miejsce turystyczne w tym rejonie), utopione w zieleni wyspy Morza Jońskiego z najbogatszą tradycją kulturalną współczesnej historii greckiej (z wyspą Corfu jako głównym ośrodkiem tej tradycji) i w końcu półwysep Peloponez, najbardziej tradycyjny region Grecji.

Zajmujemy się przede wszystkim przedstawicielstwem zagranicznych biur i agencji turystycznych z krajów Europy i USA. Celem naszej działalności jest dostosowanie naszego rynku do potrzeb klienta.Dodatkowo w każdym sezonie turystycznym mamy do wyłącznej dyspozycji pewną ilość miejsc noclegowych (około 900) na wyspie Mikonos. Podczas sezonu jesteśmy odpowiedzialni za jakość świadczonych usług dla klientów naszych współpracowników których reprezentujemy. Usługi te obejmują Zarządzanie i Realizację zamówień noclegowych, Przejazdy, Zwiedzanie i Realizację zamówień biletowych. Udostępniamy lokale biurowe Agentom naszych współpracowników i udzielamy pomocy w załatwianiu różnych spraw na lotnisku i w Urzędach Państwowych. Jednym ze znacznych zakresów naszej działalności to stwarzanie odpowiednich warunków pobytowych dla osób o specyficznych cechach, takich jak: nowożeńcy spędzający miesięc miodowy, ludzie w podeszłym wieku itd.

Jesteśmy również wyspecjalizowani na tzw.rynku homoseksualistów, którzy stanowią znaczną część naszej klienteli na wyspie Mikonos. Nasza Agencja Turystyczna zapewnia pobyt w odpowiednio dobranych miejscach „przyjaznych” dla homoseksualistów.Swiadczy również niezbędne usługi takie jak przejazdy oraz porady dotyczące proponowanych miejsc turystycznych do zwiedzania.

Dzięki ciężkiej pracy jaką wykonuje nasz specjalny Oddział w tym zakresie staliśmy się najlepszymi specjalistami jako agenci turystyczni dla homoseksualistów w Grecji. Dzięki temu jesteśmy pełnoprawnym członkiem Międzynarodowego Turystycznego Związku Homoseksualistów i Lesbijek (IGLTA).

Nasza wieloletnia praktyka pozwala nam świadczyć plejadę usług takie jak:

Usługi pobytowe

Pełny katalog z wykazem  hoteli pięcio gwiazdkowych, pokojów, pensjonatów i mieszkań.

Usługi pasażerskie

Przejazdy odbywają się naszymi pojazdami jak również autobusami     komunikacji Miejskiej wysp dzięki naszej współpracy z w/w przedsiębiorstwem.

Usługi gościnne