Windmills Travel & Tourism, 1979 yılında Yunanistan’ın Tinos adasında kurulmuş, tur operatörlüğü ile uğraşan bir acentedir. Kısa sürede Mikonos adasında bir şube açarak 1991 yılında ana şirketimizi  oraya taşıdık. Tüm bu geçen zaman zarfı içerisinde kendi alanımızda ve piyasada büyük bir yer edinerek şirketimizin ağını genişletmeyi başardık. Milli Yunan Turizm organizatörlüğü tarafından tanınan ayrıca Yunan turizm acenteleri ve Amerikan turizm şirketleri kuruluşlarının da üyesiyiz. Bunun dışında Mykonos adasındaki HERTZ ve WESTERN UNION International Money Transfers (Mykonos ve Tinos adasında) gibi büyük şirketlerle de işbirliği içerisinde olduğumuzu söylemekten memnuniyet duyarız. Son yıllardaki girişimlerimiz sonucu ana şirketimizi Atina’ya taşımamızla birlikte hızmetlerimizi daha da yoğunlaştırdık. Sunduğumuz hizmetler sadece Atina, Mykonos ve Tinos’da sınırlı değil ayrıca pek çok Yunan adasında (Santorini, Naksos, Paros) ve Yunanistanın daha pek çok güzel ve sevilen yerlerinde; Yunanistanın en büyük adası  ve Avrupa kültürünün ilk adımlarının atıldığı yer olan Girit’te, Ege Denizinin güneydoğu bölgesindeki günlük güneşlik 12 Adalarında (o bölgedeki en turistik yer olan Rodos adası da dahil), çağdaş yunan tarihinin kültürel gelenekleriyle süslü yemyeşil Iyonya adalarında (Kerkira adası tarafından temsil edilen) ve ülkenin tam merkezinde, Yunanistanın en geleneksel bölgesi olan Peloponiso bölgesine bağlı Hernoniso’da hizmet vermekteyiz.

Bunun dışında tüm Avrupa ve Amerikadaki yabancı turizm şirket ve acentelerinin (tur operatörü) buradaki temsilciliğini yürütmekteyiz. Hedefimiz müşterimizin ihtiyaçlarının uygun bir piyasada  cevap bulmasını sağlamaktır.

Bunların haricinde, her sezon başı, Mykonos adasında belirli bir sayıda yatak kapasitesi olan(yaklaşık 900 tane) bir tesisin yöneticiliğini üstlenmekteyiz.Sezon boyunca ise işbirliği içerisinde olduğumuz şirketlerin müşterilerine, yer ayırtma, ulaşım, tur ve bilet satışı konularında hizmet verme görevini başarıyla yürütmekteyiz.Bunun dışında işbirliği yaptığımız şirketlerin temsilcilerine  burada şirket açma, havaalanı işlemleri ve bürokratik işler konusunda da yardımcı olmaktayız.Sunduğumuz en önemli hizmetler arasında özel olarak bal ayı için yeni evli çiftlere, yaşlı müşterilere vb. durumlar için ayarlamış olduğumuz grup turlarımız da yer almaktadır. Bundan başka özellikle Mykonos adasında oldukça ilgi gören eşcinsellere sunduğumuz hizmetler konusunda oldukça iddialıyız. Şirketimiz, eşcinsellere dost bir ortamda oldukça seçkin tesislerde konaklama hızmetini sağlamanın yanında ayrıca gidilebilecek yerler ve yapılabilecek diğer faaliyetler konusunda danışmanlık, taşıma ve buna benzer diğer gerekli olan konularda da tam hizmet vermektedir.Bu dalda da göstermiş olduğumuz titizlikten dolayı özellikle eşcinsellere sağladığımız hizmet açısından Yunanistanda bir numarayız. Bundan ötürü uluslararası Lesbiyen ve Eşcinseller seyahat kuruluşunun (IGLTA) tanınmış üyesiyiz.

Uzun yıllarki iş tecrübemiz sayesinde sunduğumuz eşsiz hizmetler şunlardır:

Konaklama:

Kataloglarımızda 5 yıldızlı lüks otellerden , pansiyon ve odaya, stüdyo tipi dairelere kadar her çeşit konaklama yeri bulunmaktadır.

Ulaşım:

Şirketimizin özel araçları yanısıra birtakım otobüs şirketleriyle de ulaşımı sağlamaktayız.

Size özel:

Sizin programınız herhangi bir temsilcinin (rehber vb.) masraflarını karşılamıyor olsa da bizim şirketimizin size özel olarak sunacağı hizmet sayesinde bir elemanımızı görevlendirerek sizin müşterilerinizle en iyi şekilde ilgilenmesi sağlamaktayız.

Rehberlik paketi:

Yunanistan’nın en güzel yerlerini kapsayan rehberlik paketimiz içerisinde pek çok seçenek bulunmaktadır. Online yer ayırtma işlemleriniz için hemen tıklayınız!

Gezi& Spor faaliyetleri

Araba kiralama

Bilet işlemleri

Sizlere, bütçenize en uygun seyahat paketleri, uçak ve gemi biletleri sunuyoruz.

VIP

Size uygun seyahat paketleri, VIP özel rehberlik, villa kiralama, yat kiralama, özel yat gezintisi vb. aradığınız herşeyi burada bulabilirsiniz. Bize ne istediğinizi söyleyin biz onu gerçek yapalım!

Herhangi bir soru veya öneriniz varsa Windmills Travel & Tourism ile bağlatıya geçmekte tereddüt etmeyin. Tecrübeli personellerimiz sizin her türlü sorunuza profesyonel, hızlı ve en kibar şekilde yanıt verecektir.Yunanistandaki hertürlü seyahat seçiminiz için sizin emrinizdeyiz. Aşağıdaki bağlantı noktalarımızdan herhangi biriyle iletişime geçmek için tıklayız : Atina, Mykonos, Santorini, Rodos, Kerkira, Girit, Kos, Patra.

Yukarıdaki şeçeneklerde bulunmayan bir yer için bilgi edinmek istiyorsanız burayı tıklayın!

 

 

flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag
flag